Par mums

     Mūsu uzņēmums SIA SONADA INTERIOR sāka savu darbību 1994. gadā un ir pazīstams ar tirdzniecības zīmi:

“FORMUS”-Itāļu mēbeļu un interjera salons.

Jau 20 gadus mēs veiksmīgi strādājam Latvijas mēbeļu tirgū,piegādājot virtuves,dažādas mēbeles un apgaismojumu no Itālijas pēc individuālajiem pasūtījumiem. Mūsu sortimentā  ir vairāk kā 300 itāļu fabriku vidēja un augsta līmeņa  izstrādājumi, kā arī dažu vācu un amerikāņu ražotāju produkcija.  Mēs esam gatavi apmierināt jebkuru gaumi, piedāvājot  klientiem dažāda stila mēbeles; greznu klasisko, bagātīgu art-deko, Luxury stilus un protams ļoti pieprasīto un aktuālo šodien eko-stilu. Plašs sortiments ir tikai viena no mūsu uzņēmuma priekšrocībām. Mēs vienmēr cenšamies strādāt tā, lai mūsu pasūtītāji būtu apmierināti ar mūsu darba kvalitāti.

Mūsu klientu vidū ir: Latvijas banka,SEB banka, Radisson SAS Daugava,Rundāles pils un privātie klienti Latvijā, Krievijā un Eiropas Savienības valstīs.

Mēs paplašinam savus pakalpojumus, tāpēc piedāvājam klientiem pilnu pakalpojumu spektru  “līdz pilnīgai objekta nodošanai : no dizaina projekta izstrādes līdz pilnai interjera komplektācijai (itāļu durvis, keramiskās flīzes, santehnika, aizkari un aksesuāri).  

Mūsu profesionālajā komandā ir pieredzējuši mēbeļu speciālisti, kreatīvi interjera un tekstila dizaineri, kuri katru gadu apmeklē starptautiskās mēbeļu un interjera izstādes un seko pēdējām tendencēm dizaina pasaulē. Mēs lepojamies ar mūsu profesionālajiem un pieredzējušajiem mēbeļu piegādes un uzstādīšanas darbiniekiem, kuri ātri un kvalitatīvi izpilda noslēdzošo un ļoti svarīgo darba daļu.
Mēs priecāsimies palīdzēt Jums iekārtot Jūsu mājokli ar itāļu mēbelēm, interjera priekšmetiem un radīt siltu, mājigu interjeru.

Saitā Jums tiek piedāvātas virtuves, mēbeles, apgaismojums un aksesuāri no Itālijas, kuri Jūsu ērtībai ir noformēti pēc stiliem un tipiem, kā arī saitā ir noderīga informācija, kura palīdzēs Jums noteikt produkcijas un ražotāja izvēli. Patiesi novertēt izvēles bagātību Jūs varēsiet tikai apmeklējot mūsu salonu, kur bez steigas iepazīsieties ar mēbeļu katalogiem un interjera priekšmetiem, kā arī varēsiet izvēlēties apdares paraugus.

Gaidīsim Jūs mūsu viesmīlīgajā salonā FORMUS Brīvības gatvē 418