Nosaukums: Darba virsmas no dabīga akmens
Granīts ir blīvs magmatisks kalnu iezis ar graudainu struktūru, kas sastāv no trim minerāliem - lakšpata, kvarca un vizla. Granītam raksturīga īpaša izturība, tāpec bieži sienu, grīdas, kolonnu un galda virsmu apdarei izvēlas granītu. Tam piemīt plaša toņu, nokrāsu un faktūru daudzveidība. Granīts ir viens no rekomendetākajiem materiāliem galda virsmu izmantošanā.
Marmora galvenais sastāva komponents ir kalcīts. Salīdzinājumā ar granītu, marmors ir "mīkstāks" materiāls, tāpēc galda virsmu apdare to parasti neiesaka un neizvēlas. Marmoru bieži izmanto kolonnām, uzlikām, apmalēm un sienu apdarei. Marmoru toņu gamma variē no koši balta, līdz pavisam tumšiem, piesātinātiem toņiem. 
Travertīns ir akmens starpforma starp kaļķakmeni un marmoru. Lielisko dekoratīvo īpašību un zemās cietības dēļ travetīs ir viens no visbiežāk izmantotajiem akmeņiem interjerā un arhitektūrā.  Travetīns gluži kā marnoru izvēlas kolonnu, sienu, apmaļu apdarei, bet ne galda virsmām. Visbiežāk šis materiāls sastopams baltā, dzeltenā, brūnā, sarkanā krāsā, kā arī to starptoņos.Travetīnu parasti mēdz apstrādāt pulējot, vai tieši pretēji - padarīt virsmu matētu. 
Oniks ir akmens ar dabīgi skaistu rakstu un spilgtiem pamattoņiem. Pateicoties materiāla īpašajām kristālu un šķiedru izvietojumam, oniks spēj laist cauri gaismas starus līdz 50 - 60 mm dziļi, kas ļauj galda virsmu, sienu un kamīnu apdarē radīt neparastu efektu.Oniksu bieži izmanto kolonnām, uzlikām, apmalēm un sienu apdarei. Pec struktūras oniks ir mīksts materiāls, tāpec galda virsmai to nav ieteicams izmantot. Oniksa virsmu parasti medz apstrādāt pulējot.

Dabīgā akmens galda virsmu var izmantot jebkurā formā ar jebkāda veida profiliem.